Scroll Top
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
با ما آشنا شوید
لناوا لیمز، دستیار هوشمند آزمایشگاه شما
ل‍ن‍ا‍وا ل‍ی‍م‍ز‍، همراه مطمئن آزمایشگاه شما

 

گروه مهندسی لناوا یک شرکت مهندسی نرم افزار است که کار خود را از سال 1386 آغاز کرده است. لناوا از سال‌ها قبل خدمات فناوری اطلاعات (IT) یک شرکت بزرگ را برعهده گرفته و تیم تخصصی بزرگی را پایه‌گذاری کرده است.این گروه توانسته‌ شرکت لناوا را از سال 1398 به صورت بین‌المللی تأسیس کند و  تا به امروز شعب آن را در سراسر دنیا گسترش دهد.

 که هر کسب و کار، در هر اندازه‌ای، بتواند نیازهای خود را در جهت اداره و توسعه سازمان برطرف کند. لناوا با بهره‌گیری از تیم‌های تخصصی در حوزه های مختلف، توانسته خدمات رایانه‌ای و سیستماتیک را به صورت شخصی‌سازی شده ارائه کند. تیم پشتیبانی تخصصی لناوا سرویس‌های خود را منطبق بر استانداردهای ITIL ارائه و از همه نظر فعالیت‌های خود را پیگیری می‌کند؛ بنابراین هیچ کدام از مشتریان بعد از استفاده از خدمات و محصولات لناوا، نگرانی نخواهند داشت.
لناوا خدمات متنوعی برای اتوماسیون فرآیندهای سازمانی، کنترل بخش فناوری اطلاعات، ارائه راهکارهای سازمانی و بهینه‌سازی سیستم‌‌های بازرسی و گزارش‌دهی ارائه می‌کند. با توجه به اینکه امروزه فناوری اطلاعات در تمام اجزای کسب و کارها از مهم‌ترین ارکان مدیریتی محسوب می‌شود، تیم لناوا می‌تواند به افزایش بازدهی و همچنین صرفه‌جویی شرکت‌ها در زمان و هزینه یاری رسان باشد. راهکارهای هوشمندسازی نرم‌افزاری شرکت‌ها باید به قدری سفارشی و تخصصی باشد
5141
تست موفق
1468
پروژه موفق
4
شعبه در سراسر دنیا
رویکرد ل‍ن‍ا‍وا در طراحی ل‍ن‍ا‍وا ل‍ی‍م‍ز‍

گروه مهندسی لناوا با نام تجاری Lenava Engineering Group یک شرکت بین‌المللی گسترده خدمات IT است که در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کند. با اینکه لناوا در سال ۱۳۹۸ در ایران تأسیس شده اما در سایر کشورها همچون آمریکا و انگلستان توسعه یافته و شعبه دارد.

استراتژی ما
برای گروه مهندسی لناوا، چابکی، نوآوری، کار گروهی و تجربه کاربری از اهمیت فراوانی برخوردار است. ما با بررسی و تحلیل اطلاعات به دنبال یافتن دورنمای مناسب و طراحی و توسعه راهکارها هستیم.
دورنمای ما
دورنمای ما در طراحی نرم‌افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی لناوا، ایجاد اتمسفری پربازده و ثمربخش در آزمایشگاه‌ها در صنایع مختلف، از طریق ترکیب تکنولوژی، تجربه و دانش است.
مأموریت ما
مأموریت ما در این حیطه قدرتمندسازی هر آزمایشگاه با نرم‌افزاری حرفه‌ای و در عین حال کاربردی در جهت حفظ، مدیریت و تحلیل تمام داده‌های تولید شده در آزمایشگاه به صورت لحظه‌ای است.
ل‍ن‍ا‍وا ل‍ی‍م‍ز‍، محصول منحصر به فرد ما
افزایش بازدهی و بهره‌وری
0%
کاهش خطای انسانی
0%
افزایش توان مدیریتی
0%
افزایش سرعت عملیاتی
0%

سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی وظیفه دارد تمام خدمات مربوط به مدیریت نمونه‌ها و سایر اطلاعات را جهت بهبود بهره‌وری و افزایش بازدهی آزمایشگاه انجام دهد. ضمنا لیمز‌های متنوعی در سطح دنیا وجود دارند که هر کدام قابلیت‌هایی را ارائه می‌کنند. این سیستم کاملا اتوماتیک است و ارتباط بین اطلاعات را به خوبی پیدا می‌کند. آزمایشگاه‌های معمولی می‌توانند با استفاده از LIMS سطح آزمایشگاه خود را به حرفه‌ای ارتقا دهند تا بهتر بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند؛ LIMS با دو ویژگی خود این کار را ممکن می‌سازد:

  • مدیریت کالیبراسیون و نگهداری تجهیزات و نمونه‌ها (ارائه برنامه سیستماتیک نگهداری، تعمیرات و کالیبراسیون و ذخیره اطلاعات مربوط به آن‌ها)
  • مدیریت ذخایر و انبارها (ذخیره نمونه‌ها، گردش نمونه‌ها، قطعات دستگاه‌ها و مواد مصرفی و مدیریت سفارش‌های مشتریان)
  • مدیریت ارتباطات و پشتیبانی (صفحه اختصاصی آزمایشگاه در اینترنت، معرفی آزمایشگاه و قابلیت‌های آن، امکان ثبت درخواست‌ها و پیگیری آزمایش‌ها به صورت اینترنتی، امکان ارائه فاکتور در پرداخت‌های اینترنتی و ایجاد نظرسنجی و برقراری ارتباط با کاربران)
  • امکان شخصی‌سازی نرم‌افزار مطابق با نیازهای آزمایشگاه
  • اختصاص کد یا بارکد منحصر به فرد به نمونه
  • امکان وارد کردن اطلاعات به صورت دستی و الکترونیکی
  • مدیریت روش آزمایش (ارائه دستورهای شخصی‌سازی شده بر اساس نیازهای آزمایشگاه و منطبق بر هر نمونه)

1- اطلاعات رد و بدل شده در LIMS قابل تکرار، دقیق، سریع و قابل اعتمادند.

2- LIMS باعث می‌شود چرخه اطلاعات قابل پیگیری و سریع باشد. همچنین می‌تواند دسترسی به اطلاعات را محدود کند تا امنیت آن‌ها به صورت قابل توجهی افزایش یابد.

از ویژگی‌های نرم‌افزار لناوا لیمز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پردازش اطلاعات در پایگاه داده‌ها (گردش نمونه‌ها، تجهیزات، استانداردها و پارامترها، مشتریان، کارفرمایان، تأمین‌کنندگان و …)
  • مدیریت سازمانی پرسنل (ایجاد پنل‌های سازمانی، تعریف نقش پرسنل و سطح دسترسی آن‌ها به سیستم و مدیریت اطلاعات مالی آن‌ها)
  • تضمین کیفیت محصول (ثبت و کنترل مستندات، پشتیبانی پیمانکاران و تأمین‌کنندگان، اقدامات پیشگیرانه، ارائه دوره‌های تکمیلی)