Scroll Top
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لیمز در صنایع داروسازی
لناوا لیمز، دستیار هوشمند آزمایشگاه شما
ل‍ن‍ا‍وا ل‍ی‍م‍ز‍ در آزمایشگاه‌ صنایع داروسازی

 

در سراسر جهان، آزمایشگاه‌ها بسته به نوع فعالیت و هدف خود نیاز دارند که سیستم گردش اطلاعات خود را به‌روز کنند و سامانه‌ای جامع برای این نیاز تعریف کنند. سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاه لناوا (LENAVA LIMS) که مبتنی به نوعی نرم‌افزار است، این کار را برای آزمایشگاه انجام می‌دهد. این سامانه‌ دستاوردی نو برای خودکارسازی فعالیت‌های آزمایشگاه است و قابلیت اتصال به تمام تجهیزات آزمایشگاه را دارد. به عبارتی این نرم افزار، سیستمی است که مدیریت تمام داده‌های مربوط به آزمایشگاه‌ از جمله مدیریت نمونه‌ها، نگهداری و تعمیرات تجهیزات، دسترسی کاربران، استانداردها و دستورالعمل‌ها، گزارش‌ها، ذخایر و انبارها و … را بر عهده دارد. از سوی دیگر در تمام آزمایشگاه‌ها، تجهیزات و سیستم‌ها به سرعت در حال تحول و ارتقا هستند تا بازدهی را افزایش دهند. لیمز راهکاری آسان، کم‌هزینه و به‌روز برای تأمین این نیازها است.

لیمز می‌تواند راه‌حل‌های متعددی برای فازهای مختلف تست و بررسی در آزمایشگاه‌‌های داروسازی ارائه کند. این راه‌حل‌ها شامل مدیریت اطلاعات مربوط به تحقیق توسعه، آنالیز، تجزیه و تحلیل، نگهداری نمونه‌ها و تجهیزات، مواد شیمیایی متنوع، توسعه پروژه‌ها و فرآیند بازرسی (کیفیت نمونه‌ها، استانداردها، دستورالعمل‌ها و گردش نمونه‌ها) می‌شود. لیمز همچنین می‌تواند خدمات مربوط رضایت مشتری مثل پشتیبانی و پیگیری سفارش را بهبود بخشد. در صورتی که از لیمز استفاده نشود برای هر یک از این خدمات باید سیستمی جداگانه طراحی شود که هزینه و زمان زیادی را می‌طلبد. شرکت لناوا طی فرآیند تحقیق و توسعه خود اقدام به ایجاد نسخه‌ای از لیمز کرده است که بتواند پاسخگوی تمام چالش‌های مقابل آزمایشگاه‌‌های داروسازی باشد.

افزایش بازدهی و بهره‌وری
کاهش خطای انسانی
افزایش توان مدیریتی
افزایش سرعت عملیاتی
استانداردهای این نسخه از لیمز می‌تواند به شرکت‌ها داروسازی کمک کند تمام اطلاعات را ساماندهی و یکپارچه کند. مزایای استفاده از این سیستم شامل موارد زیر است:
  • مدیریت نیروی مصرف‌شده در آزمایشگاه در طول کل پروژه
  • کاهش هزینه مدیریت و اداره اطلاعات از طریق پیوستگی اطلاعات
  • دسترسی به اطلاعات مربوط به سایر پایگاه‌های داده موجود در وب
  • یک صفحه سازمانی مناسب برای سامان‌دهی لیست داروها (سفارش‌ها، خرید، فروش)
  • پلتفرمی که می‌تواند اطلاعات ناهمگن را در یک قالب سامان‌دهی کند و در دسترس کلینیک قرار دهد
  • سیستم مدیریتی منسجم و منعطف که توانایی اداره و بایگانی تمام اطلاعات مربوط به مطالعات محققان را دارد
  • یک پایگاه داده قابل جتسجو و مرتب که سرعت پردازش اطلاعات را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد و این قابلیت را ایجاد می‌کند که بتوان به اطلاعات تمام ارگان‌های آزمایشگاه از جمله ترکیبات، فرمول‌های شیمیایی و ذخایر مواد در تمام طول چرخش آن‌ها در آزمایشگاه دسترسی داشت
  • مدیریت جامع اطلاعات مربوط به نمونه‌ها، آزمایشات، و نتایج آن‌ها. این پلتفرم قابلیت آن را دارد که در هر لحظه به داده‌ها مربوط به هر نمونه دسترسی پیدا کند و جستجو در این داده‌ها را تسهیل نماید.
  • الصاق و ثبت مخفف‌ها، نتیجه‌گیری‌ها، گزارش‌های تفصیلی، فایل‌ها، عکس‌ها و به طور کلی داده‌هایی که در طول آزمایشات به دست می‌آیند.
  • خلق گزارش‌های قابل بازبینی با ابزار گزارش‌نویسی لیمز و نگهداری آن‌ها در یک ابزار امن و قابل دسترس؛ مثل گزارش‌های در قالب PDF، مایکروسافت آفیس و سایر قالب‌ها

نسخه لیمز شرکت لناوا شامل تمام استانداردهای ایزو 17025 است؛ از این رو نه تنها امنیت اطلاعات را تأمین می‌کند بلکه باعث می‌شود که دسترسی آن را برای اشخاص مورد نظر تعریف کرد و آزادی عمل بیشتری در سطح دسترسی برنامه در اختیار مشتری قرار می‌دهد. همچنین لیمز دسترسی به اطلاعات مربوطه را به راحتی در اختیار آزمایشگاه قرار می‌دهد. این برنامه می‌تواند روند جمع‌آوری داده‌ها، ایجاد نمودارها و ارائه اطلاعات را به صورت شخصی‌سازی شده برنامه‌ریزی کند.

03
تحلیل اطلاعات و گزارش‌دهی پیشرفته

لناوا لیمز آزمایشگاه شما را با مجموعه‌‌ای از ابزار تحلیل اطلاعات و گزارش‌دهی مجهز می‌کند تا دید بهتری نسبت به کسب‌وکار خود پیدا کنید.

02
مدیریت گردش‌کار و فرآیندهای آزمایشگاهی

با ویژگی‌های منحصر به فرد لیمز شرکت لناوا، اتوماسیون و بهینه‌سازی را به گردش‌کار و فرآیندهای آزمایشگاهی بیفزایید.

01
مدیریت نمونه‌ها، اطلاعات و تجهیزات آزمایشگاهی

با لناوا لیمز، مدیریت یکپارچه و قدرتمند تمام نمونه‌ها، اطلاعات و تجهیزات آزمایشگاهی به عنوان هسته‌ی اصلی نرم‌افزار لیمز ممکن شده است.

 

لناوا لیمز
ابزار هوشمند مدیریت یکپارچه اطلاعات آزمایشگاهی