Scroll Top
بلوار میرداماد، رودبار غربی، خیابان خسروانی، پلاک ۴، واحد ۲۸
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
ویژگی‌های جامع و استاندارد لیمز
لناوا لیمز، دستیار هوشمند آزمایشگاه شما

در این مقاله می خواهیم شما را با ویژگی های جامع و استاندارد لیمز آشنا کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

یک نرم‌افزار لیمز خوب، چه راهکارهایی ارائه می‌کند؟

لیمز، آزمایشگاه‌ها را قادر می‌سازد که وقتشان تلف نکنند؛ یعنی به جای اینکه مدیران آزمایشگاه ها به دنبال راه‌حل‌هایی باشد که به صورت موقت چالش‌ها را حل کنند، یا اینکه بخشی از مشکلاتشان را حل کنند، تمرکز خود را بر روی نرم افزار آزمایشگاهی لیمز قرار می دهند تا بتوانند تمام سیستم آزمایشگاه را به صورت هماهنگ و یکجا مدیریت کنند. ویژگی‌ های جامع و استاندارد لیمز خوب عبارتند از:

 • کاربران باید بتوانند با نرم افزار آزمایشگاهی لیمز به راحتی کار کنند. سیستم لیمز باید به نحوی پیاده سازی شود که از پیچیدگی و سردرگمی کاربران جلوگیری کند. همچنین باید بتواند ارتباط موثری با مشتریان برقرار کند؛ چراکه با استفاده از لیمز دیگر نباید به سیستم جداگانه‌ی دیگری نیاز داشته باشیم.

 • سامانه لیمز باید بتواند خود را با نیازهای آزمایشگاه تطبیق دهد. یعنی قابلیت این را داشته باشد که توسط کاربران شخصی سازی شود و به سرعت با نیازها و چالش‌های آن ها هماهنگ گردد.

 • قابلیت مدیریت اطلاعات درباره تمام جزئیات نمونه‌ها شامل بازه زمانی، مکان، تاریخ، کدها، دسترسی‌ها و سایر جزئیات را داشته باشد. همچنین قابلیت این را داشته باشد که بتوانیم به راحتی به جزییات نمونه‌های گذشته دسترسی پیدا کنیم.

 • دارای استانداردهای به‌روز مثل ایزو 17025‌ باشد تا مطمئن شویم که از دیگران عقب‌تر نیستیم.

 • لیمز باید امنیت کافی داشته باشد. به طوری که سطوح دسترسی در آن کاملا کنترل‌شده باشد تا اطلاعات فقط جایی رد و بدل شوند که اجازه آن را داشته باشند!

 • قابلیت به‌روز رسانی داشته باشد تا بتوانیم همیشه نرم‌افزار را ارتقا دهیم. چون اگر این قابلیت نباشد به زودی مجبور می‌شویم از سیستم دیگری برای مدیریت داده‌ها استفاده کنیم.

در این قسمت مختصری از ویژگی‌ های جامع و استاندارد لیمز را شرح دادیم در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد که چرا برای افزایش بهره‌وری آزمایشگاه به سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی نیاز داریم؟ پس توصیه می کنیم که این بخش را از دست ندهید.

از کاربردی‌ترین و کلیدی‌ترین ویژگی‌های لیمز آن است که به صورت ساده کار کند و از پیچیدگی و سر‌در‌گمی کاربران جلوگیری کند.

چرا برای افزایش بهره‌وری آزمایشگاه به سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی نیاز داریم؟

بسیاری از آزمایشگاه‌های جهان با وظایف سنگینی روبه‌رو هستند؛ یعنی باید بسیاری از کارها را مدیریت کنند که شاید هر گروهی توانایی این را ندارد که از عهده آنها بر بیاید. آزمایشگاه‌ها با چالش‌هایی مواجه هستند و از آنجایی که امروزه فضای بین آنها به شدت رقابتی است باید قبل از اینکه باعث شکست خود و دیگران برای حل این چالش‌ها اقدام کنند. چالش‌هایی مثل:

1
مدیریت حجم بسیار زیاد اطلاعات و داده‌ها که با سیستم‌های ساده قابل انجام نیست
2
یافتن روش‌های مقیاس‌پذیر برای سازماندهی و پیگیری داده‌ها و نمونه‌های مرتبط
3
ذخیره و بایگانی اطلاعات گذشته و بازیابی ‌آن‌ها

 این چالش‌ها جز با یک سیستم به‌روز و اختصاصی که استفاده از آن آسان باشد، حل نخواهند شد. همانطور که می‌دانیم در عصر امروز فرصتی برای عقب ماندن از سایرین نیست و هر سازمان یا سیستمی باید مشکلات خود را با راه‌حل‌های سیستماتیک حل کند. از این‌رو ما به شما توصیه می‌کنیم از سیستم لناوا لیمز برای حل مشکلات مذکور استفاده کنید.

مزایای خاص لیمز شرکت لناوا

ما مفتخر هستیم که علاوه بر ویژگی‌هایی معمولی که بر روی محصولات خود ارائه می‌دهیم، قابلیت‌هایی را عرضه می‌کنیم که سهولت هرچه بیشتر را برای مشتریان به ارمغان آورد. برخی از مزایای ویژه و ویژگی‌ های جامع و استاندارد لیمز ما به صورت زیر است:

 • نصب و راه اندازی آسان (امکان تعیین دپارتمان و کاربر، تعیین تنظیمات آزمایشگاه و ارائه راهنمایی‌های کامل جهت عملیاتی شدن سیستم)

 • ارائه خدمات راه‌اندازی، تعریف سطوح دسترسی، آموزش کاربران، تعیین تنظیمات شخصی‌سازی شده و ارائه آموزش کامل جهت کار با سیستم لیمز

 • سیستمی منطبق با تمام استانداردها و دستورالعمل‌های ایزو 17025
 • امکان تعیین تعرفه‌های متفاوت مطابق با نیازهای آزمایشگاه
 • رابط کاربری منعطف با قابلیت شخصی‌سازی حداکثری
 • پردازش تمام حساب‌های مالی آزمایشگاه
 • اتومات‌سازی تمام فرایندهای آزمایشگاه
 • پشتیبانی تمام وقت از محصول
 • سهولت در برقراری ارتباط بین کاربران
 • امکان ارائه خدمات آنلاین به مشتری