Scroll Top
بلوار میرداماد، رودبار غربی، خیابان خسروانی، پلاک ۴، واحد ۲۸
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
اتوماتیک کردن آزمایشگاه شمابا رهبری (مدیریت) لیمز
اتوماتیک کردن آزمایشگاه شما با مدیریت لیمز بهترین و مؤثرترین راهکار در راستای ارتقای سطح کیفی و بهینه‌سازی آزمایشگاه‌هاست.
3 (Demo)

آزمایشگاه‌های مدرن برای حل مشکلات و بهینه‌سازی روند فعالیت‌هایشان از راهکارهای مدرن و مبتنی بر تکنولوژی استفاده می‌کنند. اتوماتیک کردن آزمایشگاه شما با مدیریت لیمز بهترین و مؤثرترین راهکار در راستای ارتقای سطح کیفی و بهینه‌سازی آزمایشگاه‌هاست. اتوماتیک کردن نه فقط به معنای کاهش دخالت نیروی انسانی، بلکه به معنای ارتقا و بهبود در کلیه فرایندهای آزمایشگاهی است. اما این تغییر روند چطور با رهبری لیمز انجام می‌شود؟ نرم‌افزار لیمز چه نقشی بازی می‌کند و اصلی‌ترین ویژگی‌های این رویکرد چیست؟ در ادامه به پاسخ این سؤالات می‌پردازیم.

درباره لیمز

قبل از توضیح اینکه نرم‌افزار لیمز چطور به اتوماتیک کردن آزمایشگاه کمک می‌کند، بهتر است درباره خود لیمز بیشتر بدانیم. نرم‌افزار لیمز، نرم‌افزار مدیریت آزمایشگاه‌هاست. با استفاده از بخش‌های مختلف این نرم‌افزار، حجم زیادی از فرایندهایی که در آزمایشگاه‌ها انجام می‌شوند، به‌صورت مکانیزه و خودکار برنامه‌ریزی می‌شوند. عملیات‌های مربوط به تحلیل داده‌ها، نگهداری از اسناد، ارائه گزارش و فاکتور، مدیریت انبار و برنامه‌ریزی کالیبراسیون همه‌وهمه توسط فناوری‌های نهفته در این نرم‌افزار انجام می‌شوند. آزمایشگاه‌های مدرن برای مدرن بودن و کارآمدی هرچه بهتر نیازمند اتوماتیک کردن آزمایشگاه با رهبری لیمز هستند.

5 دلیل اتوماتیک کردن آزمایشگاه با مدیریت لیمز

فواید استفاده از لیمز در روزهای اول به خدمت گرفتن آن خود را نشان می‌دهند. افزایش سرعت و کارآمدی بیشتر از اولین نتایجی هستند که نظر مدیران آزمایشگاه را به خود جلب می‌کنند. اما در این بخش به 5 دلیل برای اتوماتیک کردن آزمایشگاه با رهبری و مدیریت نرم‌افزار لیمز می‌پردازیم. خبر خوب این است که در ماه‌های اول اتوماتیک سازی، این نتایج به‌سرعت در کلیه بخش‌های آزمایشگاه بروز پیدا می‌کنند و می‌توان آنها را از نتایج کوتاه‌مدت استفاده از نرم‌افزار لیمز برای مدیریت آزمایشگاه‌ها دانست.

1.    کاهش هزینه، سود بیشتر

یکی از اصلی‌ترین مسائل مربوط به کسب‌وکار مسئله کاهش هزینه‌هاست. هر مجموعه و سازمانی به دنبال سود بیشتر در طریق کاهش هزینه‌هاست. نرم‌افزار لیمز با حذف فرایندهای هزینه بر و نیازمند نیروی انسانی، بخش عمده‌ای از هزینه‌های آزمایشگاه را کاهش می‌بخشد. یکپارچه‌سازی فرایند نمونه‌گیری، آزمایش و ارائه نتایج، اولین قدم برای حذف این هزینه‌هاست. از طرفی دیگر، لیمز به آزمایشگاه‌ها کمک می‌کند، با افزایش نرخ بهره‌وری از امکانات، سود حاصل از فرایندها بیشتر شود و از منابع به شکل بهینه‌ای استفاده شود.

2.    ارتقا در روند کار

روند کار انجام کارها همیشه می‌تواند بهتر هم باشد. این بدین معناست که بادقت بیشتر به برنامه‌ریزی روند کار، می‌توان کلیه پروسه‌ها را با طراحی مسیر مشخص و تنظیم برنامه دقیق پیش برد. روند کار و انجام فرایند در آزمایشگاه‌ها نقش مهمی در کیفیت و خروجی بازی می‌کنند. یک سیستم یکپارچه مدیریت پاسخی است که مدیران مدرن ارائه می‌دهند تا نحوه انجام کارها به بهترین شکل ارتقا پیدا کنند.

3.    یکپارچگی اطلاعات

درگذشته حجم زیادی از اطلاعاتی که در آزمایشگاه‌ها ثبت می‌شدند به‌صورت دستی بود. نیروی انسانی مجبور بود بادقت فراوان میزان زیادی از اطلاعات دسته‌بندی نشده را وارد پرونده‌ها و سیستم‌های مدیریت اطلاعات کند. نرم‌افزار لیمز با فراهم‌کردن بستر مناسب برای واردکردن اطلاعات بخش زیادی از بی‌نظمی موجود در آزمایشگاه را برطرف می‌کند. یکپارچگی اطلاعات به این معناست که کلمه اطلاعات ورودی، کلیه فرم‌های مشخصات، همه نتایج و فاکتورها با مدیریت لیمز به‌صورت یکسان و یک‌دست ارائه می‌شوند. علاوه بر سهولت دسترسی بیشتر، امکاناتی همچون دسته‌بندی دقیق و مکانیزه نیز به کمک لیمز می‌آیند تا بهترین تجربه اتوماتیک کردن آزمایشگاه را با رهبری لیمز تجربه کنید.

4.    تضمین کیفیت خروجی

اتوماتیک کردن آزمایشگاه در اولین قدم منجر به کاهش شدید خطاهای احتمالی در طول فرایند می‌شود. اطلاعاتی که ممکن است افراد به هر دلیلی همراه با خطا بایگانی کنند، با رهبری لیمز به بهترین و امن‌ترین شکل ممکن مورداستفاده قرار می‌گیرند. در فرایندهای بسیار مهمی مانند فرایندهای آزمایشگاهی، سطح کیفیت و صحت نتایج مهم‌ترین چیزی هستند که با استفاده از لیمز به‌سادگی در اختیار لابراتوارهای مختلف قرار می‌گیرند.

5.    ارائه گزارش تحلیلی

آزمایشگاه‌های سراسر دنیا به‌صورت روزانه نیازمند ارائه نتایج آزمایشگاه به افراد هستند. این نتایج همراه با فاکتور و دیگر مستندات به فرد ارائه می‌شوند. اما جنبه اصلی این تحلیل مربوط به تحلیل‌های خود آزمایشگاه است. تحلیل داده‌ها و بررسی متغیرها و خروجی‌های مختلف نرم‌افزار به آزمایشگاه کمک می‌کند، برای بررسی دقیق سابقه و تحلیل کلیه پروسه‌ها با اطمینان بیشتری عمل کند. خروجی‌ها و گزارش‌های لیمز بسیار دقیق‌تر از تحلیل افراد است و امکان مدیریت عمده دیتا را به شما می‌دهد.