Scroll Top
بلوار میرداماد، رودبار غربی، خیابان خسروانی، پلاک ۴، واحد ۲۸
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
لناوا لیمز بک گراند
فروش لیمز (LIMS)
لیمز یک نرم‌افزار مدیریت آزمایشگاه است که با ارائه ویژگی‌ها و امکانات تخصصی، تمام نیازهای آزمایشگاه‌های بزرگ و کوچک در راستای مدیریت هرچه بهتر را تأمین می‌کند.
فروش لیمز

هرسال تعداد ابزارهایی که برای مدیریت مجموعه‌ها هستند بیشتر می‌شوند. مشکلات و چالش‌های مدیریتی از جمله اصلی‌ترین موانعی هستند که می‌توانند سرعت رشد و فعالیت سازمان‌ها را بگیرند. یکی از این ابزارهای کاربردی مدیریتی نرم‌افزار لیمز است. لیمز یک اتفاق جدید در دنیای مدیریت نیست، اما باتوجه‌به چالش‌های خریدوفروش لیمز، همچنان مشکلاتی پیش‌روی مدیران آزمایشگاه‌ها وجود دارد. در این مقاله به نرم‌افزار لیمز می‌پردازیم و همراه شما هستیم تا بهترین مرجع فروش لیمز را پیدا کنید.

لیمز چیست؟

لیمز یک نرم‌افزار مدیریت آزمایشگاه است که با ارائه ویژگی‌ها و امکانات تخصصی، تمام نیازهای آزمایشگاه‌های بزرگ و کوچک در راستای مدیریت هرچه بهتر را تأمین می‌کند. امکانات لیمز یا سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIMS) بسیار گسترده‌تر از تصور رایج درباره نام این نرم‌افزار است. نمونه‌ها، نتایج آزمایشگاهی و کلیه اطلاعات و داده‌های لازم برای انجام فرایندهای آزمایشگاهی توسط نرم‌افزار لیمز مدیریت می‌شوند و به طور کل بخش بزرگی از فرایندهای رایج در آزمایشگاه توسط این نرم‌افزار بهینه‌سازی می‌شوند.

از جمله دلایل اینکه در سال‌های اخیر فروش لیمز رشد قابل‌توجهی تجربه کرده، رویکرد جدید مجموعه‌های آزمایشگاهی به شیوه‌های مدیریت اطلاعات است. با استفاده از لیمز هزینه‌های جاری کاهش پیدا می‌کنند و فرایندهای رایج آزمایشگاه در بهینه‌ترین حالت انجام می‌شوند. از طرفی دیگر برای دریافت استانداردهای بین‌المللی و تضمین کیفیت آزمایشگاه، استفاده از لیمز ضروری است. سیستم‌های مبتنی بر کاغذ و نرم‌افزارهایی مانند اکسل در مدیریت فعالیت‌های گسترده آزمایشگاه عملاً پاسخگو و کاربردی نیستند.

کاربردهای لیمز

اولین و مهم‌ترین کاربرد نرم‌افزار لیمز ساده‌سازی عملیات‌های مربوط به ورود اطلاعات و نگهداری از آنهاست. با توجه حجم بالای اطلاعاتی که در آزمایشگاه‌ها تحلیل می‌شود، تنها نرم‌افزاری مانند لیمز توانایی ساده‌سازی این فرایند پیچیده را دارد. استفاده از ظرفیت‌های اینترنت و شبکه در نرم‌افزار لیمز یک سیستم یکپارچه و انعطاف‌پذیر مدیریتی را به ارمغان می‌آورد.

ساده‌سازی و بومی‌سازی فرایند ثبت و نگهداری از اطلاعات تنها کاربرد لیمز نیست. مدیریت انبار، برنامه‌ریزی و تقویم کالیبراسیون، بررسی و تحلیل داده‌ها و اتومات سازی فرایندهای روزانه آزمایشگاهی همه‌وهمه از قابلیت‌های نرم‌افزار لیمز هستند. به طور کل می‌توان نرم‌افزار لیمز را یک انقلاب در مدیریت اطلاعات آزمایشگاه دانست. تحولی که همواره همراه با پیشرفت و رشد روزافزون عملکرد مجموعه‌هاست و حجم زیادی از هزینه‌های غیرضروری در آزمایشگاه را کاهش می‌دهد.

LIMS چه کاری انجام می‌دهد؟

هدف اصلی استفاده از لیمز را می‌توان بهینه‌سازی آزمایشگاه دانست. بهینه‌سازی معانی زیادی دارد اما در مورد لیمز، دقیقاً به معنای افزایش کیفیت عملکرد با حذف روش‌های غیر کارآمد است. این هدف از طریق طیف وسیعی از امکانات و ویژگی‌های به‌روز به دست می‌آید. با مراجعه به مراجع فروش لیمز می‌توانید مجموعه خود را با مدرن‌ترین و کارآمدترین سیستم مدیریتی رشد دهید. اما اصلی‌ترین عملکردهای لیمز از چه قرارند؟

  • مدیریت گردش‌کار
  • نگهداری سوابق
  • مدیریت موجودی
  • گزارش‌نویسی

البته برای استفاده از ویژگی‌های موردنیاز خود می‌توانید با انتخاب پکیج‌های مختلف بهترین گزینه را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات به‌روز و مشاوره رایگان درباره نیازهای مجموعه خود، می‌توانید با تیم مشاورین لناوا تماس بگیرید و یا جهت درخواست دمو فرم درخواست دمو صفحه تماس با ما را پر کنید تا کارشناسان در عرض نیم ساعت با شما تماس بگیرند.

مزایای لیمز چیست؟

خرید لیمز یک قدم روبه‌جلو و بسیار تعیین‌کننده برای آزمایشگاه شماست. مزایای استفاده از نرم‌افزار لیمز در اولین ماه‌های استفاده از آن بروز پیدا می‌کنند. افزایش سرعت و کاهش هزینه‌ها اولین نتایج قابل‌لمس هستند. اما این تنها ویژگی لیمز نیست. به عبارتی دیگر، لیمز در دقت، کارایی و مدیریت آزمایشگاه نقش تأثیرگذاری دارد و از هر سه از اصلی‌ترین بخش‌ها و نیازهای یک مجموعه آزمایشگاهی هستند.

1- دقت: با لیمز می‌توان نتایج قابل تکرار و بادقت بسیار بالا در آزمایشگاه را به ارمغان آورد. این دقت بسیار زیاد به دلیل این است که فرایندهای خطاپذیر در روند آزمایش همگی با کمک لیمز انجام خواهند شد.

2- کارایی: لیمز بخش عمده فعالیت‌های دستی و انسانی در مدیریت اطلاعات آزمایشگاه را حذف می‌کند. این یعنی افزایش سرعت و نظم زیاد در انجام پروسه‌ها که دقیقاً از گمشده‌های هر مجموعه‌ای هستند. لیمز با حذف فرایندهای وقت‌گیر و اضافی، کارایی آزمایشگاه را به بالاترین حد ممکن می‌رساند.

3- مدیریت: ذخیره، بازیابی، تحلیل و طور کل مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی از وظایف اصلی لیمز هستند. بدون استفاده از لیمز امکان خطا و اشتباه در این مسیر بسیار بالاست و مدیریت آزمایشگاه با خطاهای قابل پیشگیری که از پیشگیری نمی‌شوند یک اقدام کاملا اشتباه است. لیمز برای حل کردن این مشکل و درست‌کردن همین معضلات وجود دارد.